Postavili jste si dům a teď PŘEMÝŠLÍTE NAD ZAHRADOU?

Jenže, kde začít a kolik mě to bude celé stát? Tolik možností, nabídek a informací... 

Můžete se bát, abyste nešlápli vedle, aby Vás to nestálo hodně peněz, energie a úsilí. A aby to ve finále nebylo celé nadarmo.

Nevíte, tak možná nic neděláte. Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

NEMUSÍ TO TAK BÝT

JSEM ZAHRADNÍ ARCHITEKTKA, INŽENÝRKA PŘES ZELEŇ;) 

Předám Vám svoje know-how. 

A VY SI VYTVOŘÍTE ZAHRADU SAMI. KROK ZA KROKEM VÁS POVEDU.

Jednoduchý a srozumitelný návod realizace zahrady, určený pro ty, co se zahradou začínají a nechtějí číst hromady odborných knih.
LukášZahradník

Na začátku jsem byla také zmatená a nedokázala jsem si představit, že bych to mohla zvládnout. Pak jsem díky vysoké škole získala potřebné informace a dovednosti. Jenže, jsem se setkávala s různými doporučeními, které se i mezi odborníky často rozcházela. Komu věřit, kdo má pravdu?

Zabývala jsem se tím z různých úhlů a prošla si různými zkušenostmi na různých pozicích. DÍKY TOMU JSEM ZJISTILA, co je podstatné, co funguje.

A o to bych se s Vámi skrze eBook Jak na zahradu CHTĚLA PODĚLIT.

Co získáte?

Jedná se o jednu z nejlevnějších variant, jak na zahradu. Uděláte si to sami podle sebe, ve Vašem tempu a podle Vašeho rozpočtu.

A ZÁROVEŇ BUDETE MÍT POJISTKU V ZÁDECH, MĚ;)

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Kompletní proces od promýšlení zahrady, jeho návrhu i s osazovacím plánem. Dotkneme se realizace, kde Vám detailněji předám postup při výsadbě rostlin. A také se dotkneme údržby zahrady. Dostanete tabulku, co kdy udržovat podle měsíců. A TO VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.

UJASNĚNÍ

Vyzdvihla bych kapitolu ZÁKLADNÍ OTÁZKY, která Vám na začátek pomůže si ujasnit, co od zahrady očekáváte a jak toho můžete docílit. Zároveň si ucelíte představu a zahradě a vše, co je potřeba brát v potaz.

TEORIE PŘEVEDENÁ DO PRAXE

V dalších kapitolách Vás povedu krok za krokem, předám Vám teorii a díky akčním listům ji převedete do praxe. Dám Vám nejen teorii, ale také různé varianty provedení a přístupu. V kapitole Moje tipy Vám ukáži mé nejoblíbenější seskupení rostlin a zaměříme se také na živé ploty. Povíme si třeba o úskalích tújových plotů.
Ebook "Jak na zahradu" je skvělým návodem pro laickou veřejnost, jak začít správně budovat vlastní zahradu, bude pro ni pomocníkem, který je jasný a přehledný. Myslím, že nic takového jako je tento návod v oboru ještě není, ale že by určitě měl být a pomáhat budovat krásno kolem nás.
HanaVisual Manager

Představte si, jak si s rodinou užíváte společné chvíle na Vaší zahradě.  Po těch všech obavách na začátku, jste našli řešení a šli do toho. DALI JSTE TO.

Společně jste si užili ten proces tvoření, který Vás ještě více spojil a teď si užíváte příjemné chvíle na Vaší zahradě.

UŽ UMÍTE NAVRHNOUT FUNKČNÍ ZAHRADU

UŽ VÍTE, JAK ZAHRADU OSÁZET VHODNÝMI ROSTLINAMI

UŽ ZVLÁDÁTE ZAHRADU NAKRESLIT VE 3D

Kdyby Vám zahradu navrhl zahradní architekt či zahradnická firma, stálo by Vás to minimálně 5 tisíc korun za malou zahradu, ty ceny se pohybují různě, můžete zaplatit 10, ale i 20 a více tisíc korun jen za návrh.

Pokud si to finančně můžete dovolit, ušetří Vám to Vás čas.

Ale přijdete o ten proces tvoření, nespojí Vás to s rodinou, nebudete mít bližší vztah k Vaší zahradě, nezvýší Vám to sebevědomí a nebude to tak úplně podle Vás.

Díky eBooku Jak na zahradu získáte pravý opak.

A to nemusíte jít pět let studovat náročnou vysokou školu, nemusíte získávat dlouholeté zkušenosti a další znalosti tak jako já.

Jak na zahradu
Ing. Petra Palusová

Tohle všechno Vám teď nabízím za zavádějící cenu 350 Kč. 

To nezní špatně, že? A TO MÁM PRO VÁS JEŠTĚ DÁREK;)

BUDETE MÍT KRYTÉ ZÁDA.

KONZULTACE SE ZAHRADNÍ ARCHITEKTKOU

V rámci eBooku Vám ráda odpovím na doplňující dotazy, pokud Vám něco nebylo jasné nebo něco chybělo, to je samozřejmost.

Teď mluvím o tom, že když už svůj návrh vytvoříte a chystáte se na realizaci, a nejste si jistí, že bude vše funkční a potřebujete ujištění či radu. OBRAŤTE SE NA MĚ. Tato nabídka bude ČASOVĚ OMEZENÁ vzhledem k časové náročnosti.

Nabízím pouze pro Vás a pouze teď možnost 40 minutové konzultace buď po Skypu nebo mi návrh a své dotazy zašlete e-mailem a já vám odpovím.

Běžná hodinová konzultace stojí minimálně 500 Kč. Vy můžete využít nabídku 40 minutové konzultace ZDARMA v rámci objednávky eBooku Jak na zahradu. Poukázku budete mít v e-mailu s eBookem.

A I PŘESTO, KDYBYSTE SI NEBYLI JISTÍ

Máte ode mě GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ 30 DNÍ od zakoupení eBooku.

Pokud zjistíte, že eBook nesplnil Vaše očekávání a že informace pro Vás nejsou přínosné, pak Vám bez otázek vrátím peníze.

Přehledně strukturovaný průvodce o všech neopominutelných oblastech, které bychom neměli přejít při plánování svého kousku ráje na zemi – zahradě. Množství informací a podnětů přináší detailní ponoření se do problematiky „jak na zahradu“. Nenechme se odradit místy vyšší mírou odbornosti, jelikož odměnou nám bude vhled do zahradního návrhu, dispozice, realizace, výběru zeleně i její údržby. Jestliže nevíte, kde začít, tento eBook Jak na zahradu? by měl být prvním krokem ke splněnému snu.
JosefUčitel

TAK JDEME SPOLEČNĚ DO TOHO?

Jak na zahradu
Ing. Petra Palusová

POKUD CHCETE TENTO EBOOK ZA CENU 350 KČ. Klikněte na tlačítko KOUPIT EBOOK a zajistěte si tak eBook se všemi bonusy.