Fascinují Vás také STROMY?

 Chtěli byste se na ně napojit, ale nevíte, jak. Chcete se o nich dozvědět více?

Hledáte uzemnění, stabilitu, klid a bezpečí. Potřebujete načerpat sílu?

Hledáte pevnou půdu pod nohama, oporu, něco, čemu můžete opravdu věřit?

Nebo jste jen zvědaví?

 A rádi poznáváte nové věci?

JESTLI JSTE ODPOVĚDĚLI ALESPOŇ JEDNOU ANO, PAK JSTE TU SPRÁVNĚ. JEDNÍM Z ŘEŠENÍ JE EBOOK STROMY.

Ráda Vám eBook STROMY představím 

JSEM ZAHRADNÍ ARCHITEKTKA, HOLKA Z VESNICE A MILOVNICE STROMŮ;) 

Předám Vám to, co jsem zatím na své životní cestě  o stromech načerpala. 

Informace o stromech napříč různými obory a přístupy. Napříč hmotou a duchovnem.

„Miluji  stromy, čerpám z nich stabilitu, sílu a bezpečí, jež skrze meditace a stromové obrázky předávám dál lidem. Zároveň se profesně specializuji na podporu a vedení svých klientů při navrhování a tvorbě jejich zahrad."  

Ing. Petra Palusová

Stromy v mém životě zaujímají také přední místo. TENTO POHLED NA NĚ OČIMA NĚKOHO JINÉHO JE VELMI INSPIRUJÍCÍ. Dozvíte se o nich mnoho zajímavostí a rad, jak s nimi pracovat. Na jednom místě najdete velmi široký záběr informací, které lze využít jako pomocníka při hledání odpovědí na různá témata. Ať jsou to právní předpisy, hledání rovnováhy, klidu, nebo duchovního přínosu do našeho života. Též oceňuji recepty a návody na využití léčivé síly stromů pro naše zdraví. FORMA JAKOU JE TENTO EBOOK NAPSÁN JE PODLE MNE VHODNÁ I PRO DĚTSKOU ZVÍDAVOST. Přínosem jsou také odkazy na zdroje čerpání informací a možnost využít je ještě k prohloubení znalostí.
EvaSkladová hospodářka

Stromy mne provázely dosavadním životem a já to nebrala  jako nic výjimečného. Pletla jsem se. V mém životě přišlo zlomové období, kdy se mi rozpadala jedna iluze za druhou, do toho jsem byla frustrovaná z mých promněnlivých nálad v rámci ženského cyklu, a vhodnou pomoc ve společnosti a v okolí jsem nenalézala, jen další zklamání.

A teprve tehdy, jsem si plně uvědomila význam přírody a stromů. NAŠLA JSEM V NICH OPORU, POCÍTILA JSEM SÍLU A STABILITU.

Začala jsem ke stromům přistupovat vědomě. Jednotlivé mé dosavadní vědomosti a zkušenosti se stromy do sebe zapadly a prohloubily se. 

A tento celistvý pohled Vám prostřednictvím eBooku STROMY nyní nabízím.

Informace o stromech napříč různými obory a přístupy. Celistvý pohled na svět stromů.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Informace o tom, co strom symbolizuje, jak se stromy komunikovat, co stromy potřebují, jak strom vysadit, co dělat, když chci strom ochránit, jaké části stromů jsou léčivé atd.

HRAVOU FORMOU

Informace předané v krátkých odstavcích prokládané různými aktivitami.

PŘEVEDENÉ DO PRAXE

Každý si tu najde ten svůj způsob, jak se může propojit se stromy: procházky, meditace, přímá energetická práce, výsadba stromů, fyzická a právní ochrana stromů, sběr léčivých částí, uvaření čaje, tvořením pomocí slov a malování atd.

JEDNÁ SE O PŘEKRÁSNOU KNÍŽEČKU, KTERÁ OTEVÍRÁ PRO MĚ DOSUD PŘEHLÍŽENÝ SVĚT UVNITŘ TOHO NAŠEHO MĚSTSKÉHO MALOSVĚTA. Svět stromů je pozoruhodný, otevřený těm, kteří o to projeví zájem. A tato knížka ve Vás probudí více než zájem, ale přímo vášeň.
JosefProjektový manažer

„Strom spojuje to nejnižší s tím nejvyšším. Svými kořeny vysává zemi a svými listy pije slunce. Strom se hrouží do temnot, vydechuje ve světle.Jean Guitton

Představte si, jak díky eBooku lépe rozumíte světu stromů a umíte se s nimi propojit. Víte, jak Vám který strom může pomoci a také jak stromům můžete pomoci Vy. 

 A to nemusíte informace o stromech hledat "po všech čertech" nebo studovat vysokou školu, získávat dlouholeté zkušenosti a další znalosti, tak jako já. Tady to podstatné máte ode mě pěkně pohromadě.

Cena eBooku je 420 Kč.

To nezní špatně, že? A to mám pro Vás ještě dárky;)

A navíc, pokud zjistíte, že eBook nesplnil Vaše očekávání a že informace pro Vás nejsou přínosné, pak Vám bez otázek vrátím peníze do 30 dnů od zakoupení eBooku.

Milé, nenásilné provedení poznáváním jedinečnosti této součásti našeho světa. NECHÁ SE S TÍM DOBŘE PRACOVAT A STÁLE PRO SEBE NACHÁZET NĚCO NOVÉHO, PLNO DALŠÍCH UŽITEČNÝCH RAD A POZNATKŮ. Jednou přečíst nestačí. Co takhle společné setkávání a meditace??? DOPORUČUJI PŘEČÍST VŠEM, KRÁSNĚ STRÁVENÉ CHVÍLE U KNIHY PAK VYUŽÍT V REÁLU.
IvanaReferentka ČIŽP

A TEĎ K TĚM DÁRKŮM;)

STROMOVÉ KARTY

Připravila jsem pro Vás kartičky stromů v digitální podobě. Každá kartička obsahuje hlavní esenci stromu.

Jak s nimi můžete pracovat?

  • Můžete si jednotlivé karty procházet postupně a spojovat je s jednotlivými stromy z Vašeho života.
  • Můžete si vylosovat jednu kartičku stromu, na který se po určité období zaměříte.
    Kartičky si můžete vytisknout a jednu si vylosovat či vytáhnout. V digitální podobě můžete si zvolit kartičku tak, že náhodně na jednu kliknete. Také si je můžete projíždět všechny kartičky v prohlížeči a pak náhodně zastavíte. 
  • Potřebujete radu, doplnit síly či jen se o někoho opřít? Zaměřte se na to a následně si vytáhněte jednu kartičku. 
    Buď pak můžete vyhledat daný strom ve svém okolí nebo se zaměřit na text na kartě a dál s tím pracovat.

KALENDÁŘ S OBRAZY, CITÁTY A ZAMYŠLENÍMI (ROK 2020)

Kalendář s mými obrazy stromů a citáty k zamyšlení v digitální podobě. 

Kalendář není aktuální, ale věřím, že obrazy s citáty jsou nadčasové a budou pro Vás přínosné.

Můj TIP pro Vás

zobrazte si stránku s aktuálním měsícem a nechte text a obraz na sebe chvíli působit. Můžete se k němu opakovaně vracet.

SLEVA NA OBRAZ V HODNOTĚ 50%

Mám pro Vás jedinečnou nabídku, která bude však omezena dle mých časových kapacit.

Mám pro Vás slevovou poukázku na stromové obrázky. V rámci eBooku máte obraz za poloviční cenu!!! 

Buď si můžete vybrat ze stávajících a nebo si nechat udělat na míru pro sebe nebo jako dárek pro někoho dalšího například jako svatební dárek, dárek pro novorozeně atd. Více informací na stránkách se stromovými obrázky.

Do e-mailu společně s eBookem Vám také přijde poukázka, kterou můžete a nebo nemusíte využít. Nemá časové omezení. Ale lze využít pouze jednou.

Pár střípků z ohlasů na stromové obrázky;)

...ještě jednou hrozně moc děkujem za krásný dárek, všem se nám moc líbí, je vážně nádhernej a to povídání k tomu....Můžu Ti říct, že si taťkovi vehnala slzy do očí a to už je vážně něco, to jen tak někdo nezvládne.....pokračuj v tom, co děláš, seš na správný cestě, páč Tvé umění chytá lidi za srdce...

Tato nabídka bude dostupná pouze po určitou dobu dle mých časových kapacit. 

ANO DÁRKY NYNÍ PŘEVYŠUJÍ HODNOTU SAMOTNÉHO EBOOKU, ALE BRZY JE BUDU MUSET BOHUŽEL OMEZIT

POKUD CHCETE TENTO EBOOK S AKTUÁLNÍMI DÁREČKY za cenu 420 Kč, klikněte nyní na tlačítko KOUPIT EBOOK a zajistěte si tak tuto příležitost.