Můj příběh

„Miluji  stromy, čerpám z nich stabilitu, sílu a bezpečí, jež skrze články, meditace a stromové obrázky se snažím předávat dál.

Zároveň se se čtenáři dělím o své znalosti a dovednosti získané při studiu Zahradní a krajinné architektury a ze své praxe."

Dle názvu své stránky, ANO JSEM ŽENA, a to každým coulem, pěkně náladová a senzitivní. A to, že vidím (spíš u mě cítím a vnímám;) svět trošku jinak než většina a že nechci pokračovat v něčem, co není se mnou v souladu, mi přidělávalo nemalé starosti, byla jsem taková bojovnice za pravdu, která nechtěla nikomu ublížit. Paradoxně jsem nejvíc ubližovala sama sobě. A mohla bych tu vypisovat, co mě v životě potkalo a stěžovat si na celý svět, CO JE NA TOM VŠEM KRÁSNÉ ...

...ŽE UŽ NEMÁM TU POTŘEBU, ALE VŽDYCKY TOMU TAK NEBYLO.

Lhala bych, občas mě to přepadne;) Co je však jinak je to, že vím, kde NAJDU POTŘEBNOU OPORU, STABILITU, UJIŠTĚNÍ, kde najdu učitele, kteří mi pomůžou si uvědomit, co je podstatné.

PRO MĚ JSOU NEJVĚTŠÍMI UČITELI PRÁVĚ STROMY. 

Proto ten název stránky - ŽENA MEZI STROMY.

„Strom spojuje to nejnižší s tím nejvyšším. Svými kořeny vysává zemi a svými listy pije slunce. Strom se hrouží do temnot, vydechuje ve světle." (Jean Guitton)

Teprve, až když jsem byla nejvíce na dně,  jsem si plně uvědomila význam přírody a stromů. Stromy mne provázely dosavadním životem a já to nebrala  jako nic výjimečného. Pletla jsem se. NAŠLA JSEM V NICH OPORU, POCÍTILA JSEM SÍLU A STABILITU. Tolik mě nadchnuly, že se staly ústředním motivem mých obrazů a nasměrovaly mě k dalším mým aktivitám.

STROM JAKO UČITEL STOICISMU

„Nezkoušejte dnes vnutit světu svou vůli. Namísto toho se považujte za vyvolence, který má to štěstí, že může přijímat vůli světa a reagovat na ni."

Jsou věci, které můžeme ovlivnit, a jsou věci, které jsou mimo náš vliv.

Co na stránkách ŽENA MEZI STROMY najdete

  • Inspirace k nalezení vnitřní stability, síly a bezpečí

Prostřednictvím mých článků na blogu, eBooku zdarma Psychická KÁPÉZETKAeBooku STROMY Vám ukáži, co pomohlo mě, jak se spojuji se stromy a jak je vnímám.

  • Meditace na YouTube

Na kanále YouTube Vám postupně nabídnu mnou vedené meditace a putování po krajině se zastaveními se stromy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Stromové obrázky

Více o stromových obrázcích se dovíte tady. Ideální dárek pro potěchu, harmonizaci a podporu pro sebe, pro někoho blízkého či jako svatební nebo Valentýnský dárek.

  • Podpora a vedení při navrhování vašich zahrad

Prostřednictvím mých článků na blogu, eBooku První krok k Vaší zahraděeBooku Jak na zahradu se s Vámi podělím o moje know-how.